Zasłony elektryczne Warszawa
Na wymiar z montażem.

Realizacje montażu karniszy do zasłon sterowanych elektrycznie pilotem i systemami smart przez telefon. Zapytaj o zasłony i karnisze z montażem w Warszawie i okolicach Warszawy.

Montaż zasłon firan i karniszy elektrycznych w antresoli na wysokości 6 metrów. Montaż wykonaliśmy dla klientów w Warszawie. Do montażu trzeba było użyć rusztowania, a ze względu na wykończone mieszkanie musieliśmy zachować maksymalny porządek. Zamontowane karnisze Somfy z podziałem na cztery oddzielne szyny. Na szynach bliżej okna zostały zamontowane firany, natomiast na karniszach od strony salonu powiesiliśmy zasłony.

Zobacz zamontowane karnisze automatyczne i manualne u Klienta w Konstancinie Jeziornie. Karniszy elektryczne AC motion ze sterowaniem radiowym do zasłon. Do firan zamontowaliśmy karnisze aluminiowe manualne. Karnisz elektryczny w systemie kurtynowym, ten typ to możliwość rozsuwania zasłon na boki.

Montaż karniszy elektrycznych i szycie zasłon dla Klientów w Piasecznie. Zamontowaliśmy karnisz elektryczny kurtynowy oraz dwa oddzielne karnisze obok siebie, ze zwijaniem jednostronnym. Karnisze marki AC Motion z napędami am75 i sterowaniem radiowym, pilotem. Dodatkowo wykonaliśmy zasłony szyte na zamówienie, z falowaniem tkaniny i zaczepami mikroflex.

Realizacja karnisza giętego z montażem na zamówienie Klientów w Łomiankach. Najważniejszą sprawą w tym zleceniu było odpowiednie i dokładne zwymiarowanie miejsca montażu, natomiast później przygotowanie projektu produkcji uwzględniając promień, i gdzie karnisz ma być gięty. Odpowiednie wykonanie zapewni bezproblemowe użytkowanie. W prezentowanym przykładzie wykonaliśmy karnisze elektryczny i ręczny z dwoma gięciami.

Karnisze elektryczne Radzymin

Zobacz karnisz elektryczny gięty jako zasłona części pomieszczenia. Wykonaliśmy montaż karnisza elektrycznego giętego u Klientów w Radzyminie. Dodatkowo uszyliśmy zasłonę z falowaniem tkaniny. Karnisz sterowany elektrycznie pilotem.

Oferujemy kompleksową obsługę polegającą na pomiarze i montażu karniszy elektrycznych i szyn aluminiowych manualnych. Możesz także zamówić u nas profesjonalne szycie zasłon i firan na zamówienie, przez osoby posiadające kilkunastoletnie doświadczenie.

Jesteśmy producentem karniszy elektrycznych i automatycznych AC Motion. Do produkcji karniszy używamy elementów sprawdzonych i wysokiej jakości. Po pierwsze produkcja karniszy elektrycznych i szyn manualnych opiera się o aluminiowe szyny oraz napędy AM68, AM75 oraz AM95. Jeżeli potrzebujesz, to Twoje karnisze możemy wykonać w kilka dni.

Aby przejść i zobaczyć więcej realizacji montażu karniszy, kliknij tutaj. Jeśli chcesz zapytać o zasłony albo zamówić zasłony lub karnisze automatyczne w okolicach Warszawy, zadzwoń do nas.

+48 691 110 633