Karnisze elektryczne w Wilanowie.

Karnisz elektryczny Torro z napędem Am75 z montażem w Warszawa Wilanów. Zasłony rozsuwane na boki w systemie kurtynowym. Napęd karnisza sterowany bezprzewodowo pilotem, z funkcją Touch Motion oraz powolnym startem i zatrzymaniem. Cichy, trwały karnisz przeznaczony do zasłon do 60 kg. Sprawdź ceny naszych karniszy elektrycznych z montażem.

Karnisz elektryczny Warszawa Ursynów.

Na filmie możesz zobaczyć nasz montaż karniszy elektrycznych z napędem Somfy Glydea 35 RTS. Montaż wykonaliśmy do sufitu na wysokości 5,5 metra. System zasłon jednostronny ze sterowaniem bezprzewodowym. Montaż dla Klientów w Warszawie na Ursynowie. Pilot z dwoma kanałami pozwala na sterowanie zasłonami oddzielnie, lub dwiema naraz. Napęd Somfy Glydea oferuje funkcje Touch Motion a także tryb pracy High i Silent. Taki system zasłon automatycznych pozwala na uruchamianie karnisza przez lekkie pociągnięcie zasłony.

Karnisze elektryczne Warszawa Mokotów.

Montaż karniszy elektrycznych i szyn aluminiowych manualnych dla Klienta w Warszawie Mokotów. Zastosowaliśmy szyny automatyczne do zasłon z napędami Somfy Glydea RTS. Karnisze zamontowaliśmy w specjalnie przygotowanej wnęce sufitowej. Sterowanie karniszami możliwe jest dzięki zastosowaniu pilota wielokanałowego z możliwością ustawiania czasowego.

Karnisze elektryczne Warszawa Wola.

Na Woli w Warszawie zamontowaliśmy karnisz elektryczny o długości 10 metrów z zakrętem. Karnisz będzie sterowany systemem inteligentnego domu KNX. Montaż karnisza do konstrukcji sufitu podwieszanego pozwoli na całkowite ukrycie karnisza w suficie. Szyna ma być równo z powierzchnią sufitu. Karnisze elektryczne możemy wykonywać do 12 metrów i w razie potrzeby wykonać kilka zakrętów i gięć.

Karnisz automatyczny Warszawa.

Montaż karnisza automatycznego do sufitu skośnego u Klienta w Warszawie. W najwyższym punkcje wysokość wynosi 4,5 metra natomiast w niższym ok 3 metry. Zamontowaliśmy dwa niezależne karnisze ze sterowaniem radiowym. Dodatkowo wykonaliśmy szycie i wieszanie zasłon.

Więcej przykładów montażu karniszy elektrycznych.

Kliknij tutaj i zobacz więcej naszych realizacji karniszy elektrycznych. Jeżeli masz pytania dotyczące możliwości realizacji karniszy w Twoim domu lub w biurze, w Warszawie i okolicach Warszawy, zapraszamy do kontaktu.

+48 691 110 633