Karnisze elektryczne z montażem w Warszawie
Warszawa Wilanów, Mokotów, Wola.

Na filmie możesz zobaczyć nasz montaż karniszy elektrycznych z napędem Somfy Glydea 35 RTS. Montaż wykonaliśmy do sufitu na wysokości 5,5 metra. System zasłon jednostronny ze sterowaniem bezprzewodowym. Montaż dla Klientów w Warszawie na Ursynowie. Pilot z dwoma kanałami pozwala na sterowanie zasłonami oddzielnie, lub dwiema naraz. Napęd Somfy Glydea oferuje funkcje Touch Motion a także tryb pracy High i Silent. Taki system zasłon automatycznych pozwala na uruchamianie karnisza przez lekkie pociągnięcie zasłony.

Montaż karniszy elektrycznych i szyn aluminiowych manualnych dla Klienta w Warszawie Mokotów. Zastosowaliśmy szyny automatyczne do zasłon z napędami Somfy Glydea RTS. Karnisze zamontowaliśmy w specjalnie przygotowanej wnęce sufitowej. Sterowanie karniszami możliwe jest dzięki zastosowaniu pilota wielokanałowego z możliwością ustawiania czasowego.

Na Woli w Warszawie zamontowaliśmy karnisz elektryczny o długości 10 metrów z zakrętem. Karnisz będzie sterowany systemem inteligentnego domu KNX. Montaż karnisza do konstrukcji sufitu podwieszanego pozwoli na całkowite ukrycie karnisza w suficie. Szyna ma być równo z powierzchnią sufitu. Karnisze elektryczne możemy wykonywać do 12 metrów i w razie potrzeby wykonać kilka zakrętów i gięć.

Kliknij tutaj i zobacz więcej naszych realizacji karniszy elektrycznych. Jeżeli masz pytania dotyczące możliwości realizacji karniszy w Twoim domu lub w biurze, w Warszawie i okolicach Warszawy, zapraszamy do kontaktu.

+48 691 110 633