Karnisze elektryczne od ręki. Flexi Tuya Smart.

Karnisz Flexi MC9 Tuya to gotowy karnisz elektryczny do zasłon i firan. Możesz zamontować go samodzielnie ponieważ zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do szybkiego montażu. Jest to markowy karnisz elektryczny sterowany pilotem lub aplikacją na telefonie dzięki Tuya Smart Hub. Moduł do kupienia osobno, i wystarczy podłączyć go Twojej domowej sieci WiFi. Karnisz możesz łatwo dopasować do każdego okna o szerokość od 220 cm do 400 cm.

Karnisz Flexi MC10 Tuya, to wersja karnisza MC9 zasilany baterią i napędem AM50 ES. Do ładowania wystarczy zwykła ładowarka z wtyczką typu C. Dzieki temu nie musisz doprowadzać kabli do zasilania karniszy automatycznych.

Zasłony i firany sterowane pilotem

Jeżeli szukasz nowoczesnych i markowych zasłon okiennych, pomyśl o karniszach elektrycznych Flexi. Jest to wygodny i modny sposób na zasłonięcie okien. W połączeniu z odpowiednio dopasowanymi zasłonami, zyskasz więcej komfortu i automatyzację osłon okiennych. W naszej firmie możesz także zamówić zasłony na wymiar z markowych tkanin z kolekcji na rok 2024. Oprócz gotowych karniszy Flexi dostępnych od ręki, jesteśmy producentem karniszy elektrycznych Torro na dowolny rozmiar. Dzięki temu masz pewność zakupu w wyspecjalizowanej firmie z doświadczeniem.