Jeśli chcesz możemy oddzwonić.

  TERAZ MOŻESZ KUPIĆ ŻALUZJE DREWNIANE 40% TANIEJ.

  WYŚLIJ WYMIARY OKIEN. PRZEDSTAWIMY OFERTĘ.

  OFERTA WAŻNA W WARSZAWIE, WYSZKOWIE, RADZYMINIE, PUŁTUSKU.

  KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ CENNIK

  Żaluzje drewniane

  To produkt ponadczasowy, w naszej ofercie znajdziecie Państwo żaluzje drewniane i aluminiowe. Żaluzje występują w szerokości listka 2,5cm, 3,5 cm oraz 5 cm. Żaluzje w rozmiarze 2,5 cm montuje się na skrzydłach okiennych przy szybie, natomiast żaluzje 5 cm montujemy na wnękach okiennych. W przypadku dużych okien możemy zamontować żaluzje 5 cm podobnie jak drobniejsze.

  Wstępną wycenę żaluzji możemy Państwu przedstawić po przesłaniu wymiarów szyb lub wnęk okiennych. Po akceptacji wyceny dokonujemy pomiaru na miejscu oraz przywozimy wzorniki kolorów i materiałów. Jeżeli zastanwiasz ile kosztują żaluzje drewniane w Warszawie, zobacz przykładowy cennik żaluzji Czas realizacji zamówienia zależy od okresu w jakim złożone jest zamówienie i wynosi ok 10-14 dni roboczych. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji. Oferujemy profesjonalny montaż w Warszawie, Wyszkowie, Radzyminie i Pułtusku.

  Żaluzje to osłony przeciwsłoneczne wykonane z poziomych aluminiowych lameli lub drewnianych listewek wykonanych z litego drzewa lub listew bambusowych. Dużo więcej informacji o żaluzjach drewnianych. Żaluzje aluminiowe lub drewniane są najlepszym rozwiązaniem aby precyzyjnie dopasować ilość wpadającego światła. Żaluzje nadają wyjątkowy klimat przy różnym kącie ustawienia lameli. Tradycyjne rozwiązanie do zastosowania w biurze lub domu.

  Żaluzje drewniane 25mm

  Żaluzje drewniane lub aluminiowe w rozmiarze 25mm najlepiej prezentują się zamontowane na skrzydłach okiennych. Taki sposób montażu nie pozwala bez przeszkód korzystać z parapetów, jednocześnie tworząc praktyczną osłonę okien. Żaluzje 25mm są wygodne i proste w obsłudze. Sterowanie żaluzjami, regulacja kąta ustawień oraz podnoszenie służą sznurek i pokrętło. Żaluzje opcjonalnie możemy wyposażyć w boczne linki, które przy uchylonym oknie będą utrzymywały żaluzje w odpowiedniej pozycji. W przypadku niektórych okien możemy zastosować montaż bezinwazyjny nie wymagający używania wkrętów, jest to dobre rozwiązanie np. w przypadku wynajmowanych mieszkań.

  Żaluzje drewniane 50mm

  Żaluzje drewniane i aluminiowe w rozmiarze 50mm zawsze wyglądają dobrze. Jest produkt którym najlepiej możemy zaaranżować okna. Idealne do biur i domów, dobrze wkomponują się każdą przestrzeń. Bogata kolorystyka żaluzji drewnianych, wyjątkowa struktura drewna pozwala na dopasowanie do Państwa oczekiwań. Żaluzje 50mm możemy wykonać ze sterowaniem elektrycznym, sznurkowym (podstawowy), korbowym i koralikowym. Do wyboru jest też drabinka utrzymująca listki, minimalistyczna drabinka sznurkowa z pewnej odległości jest prawie nie widoczna i uwydatnia sam kolor i piękno żaluzji drewnianych. Opcjonalnie do wyboru jest drabinka szeroka taśmowa, pomieszczenia aranżowane na starsze nabiorą dodatkowego klimatu. Oczywiście kompozycje kolorystyczne i wykończenia ograniczone są tylko Państwa pomysłem i poczuciem estetyki.

  Żaluzje drewniane retro są dodatkowym produktem z serii żaluzji 50mm. W tych żaluzjach górny mechanizm żaluzji jest odkryty i stylizowany w wyjątkowy sposób. Żaluzje retro standardowo wykonane są z drabinką taśmową, a metalowe elementy mechanizmu występują w kolorze srebrnym i mosiężnym.

  Żaluzje drewniane elektryczne.

  W naszej ofercie dostępne są też sterowania elektryczne. To wygodnie i prestiżowe rozwiązanie przeznaczone są dla najbardziej wymagających osób. Do sterowania żaluzjami elektrycznymi możecie użyć pilota, przełącznika ściennego, a także podłączyć do systemów inteligentnego systemu automatyki domowej. W celu zainstalowania żaluzji sterowanych elektrycznie należy doprowadzić zasilanie w okolice miejsca montażu mechanizmu żaluzji.