Wycena? Z montażem?
  Zadzwoń/napisz i podaj wymiary okien.
  Nie masz pewności które żaluzje wybrać? Zapytaj.

  +48 691 110 633

  Warszawa, Radzymin Wyszków, Łochów, Pułtusk, Ostrów Mazowiecka + okolice

  Oferujemy żaluzje drewniane z pomiarem i montażem. Przed pomiarem robimy wycenę, jeżeli nasza oferta Ci odpowiada przyjeżdżamy na pomiar z próbnikami i ustalamy termin montażu.

  Żaluzje i smart home Fibaro

  Żaluzje drewniane ze sterowaniem elektrycznym możemy wykonać ze sterowaniem pilotem lub w systemie Smart Home Fibaro. Przygotowaliśmy specjalną cenę na Twój pierwszy zestaw Fibaro. Zawsze możesz rozbudować system o wszystkie funkcjonalności.

  Fibaro Warszawa, Wyszków, Radzymin, Pułtusk

  Jakie żaluzje wybrać?

  Nasza oferta to żaluzje drewniane i aluminiowe. Żaluzje występują w szerokości listka 2,5 cm, 3,5 cm oraz 5 cm. Żaluzje w rozmiarze 2,5 cm montuje się na skrzydłach okiennych przy szybie, natomiast żaluzje 5 cm montujemy na wnękach okiennych.

  Żaluzje drewniane elektryczne?

  To wygodnie i prestiżowe rozwiązanie przeznaczone są dla najbardziej wymagających osób. Sterowanie elektryczne żaluzji dostępne jest z zasilaniem 230v, bateryjnym / akumulatorowym i smart home Fibaro.

  Żaluzje to osłony przeciwsłoneczne wykonane z poziomych aluminiowych lameli, drewnianych listewek wykonanych z litego drzewa lub listew bambusowych. Żaluzje aluminiowe lub drewniane są najlepszym rozwiązaniem aby precyzyjnie dopasować ilość wpadającego światła. Żaluzje nadają wyjątkowy klimat przy różnym kącie ustawienia lameli. Tradycyjne rozwiązanie do zastosowania w biurze lub domu.

  Kolory żaluzji bambusowych Warszawa

  Żaluzje drewniane 25 mm

  Żaluzje drewniane lub aluminiowe w rozmiarze 25mm najlepiej prezentują się zamontowane na skrzydłach okiennych. Taki sposób montażu pozwala bez przeszkód korzystać z parapetów, jednocześnie tworząc praktyczną osłonę okien. Żaluzje 25mm są wygodne i proste w obsłudze. Sterowanie żaluzjami, regulacja kąta ustawień oraz podnoszenie służą sznurek i pokrętło. Żaluzje opcjonalnie możemy wyposażyć w boczne linki, które przy uchylonym oknie będą utrzymywały żaluzje w odpowiedniej pozycji. W przypadku niektórych okien możemy zastosować montaż bezinwazyjny nie wymagający używania wkrętów, jest to dobre rozwiązanie np. w przypadku wynajmowanych mieszkań.

  Żaluzje drewniane 50 mm

  Żaluzje drewniane i aluminiowe w rozmiarze 50mm zawsze wyglądają dobrze. Jest to produkt którym najlepiej możemy zaaranżować okna. Idealne do biur i domów, dobrze wkomponują się każdą przestrzeń. Bogata kolorystyka żaluzji drewnianych, wyjątkowa struktura drewna pozwala na dopasowanie do Państwa oczekiwań. Żaluzje 50mm możemy wykonać ze sterowaniem elektrycznym, sznurkowym (podstawowy), korbowym i koralikowym. Do wyboru jest też drabinka utrzymująca listki, minimalistyczna drabinka sznurkowa z pewnej odległości jest prawie nie widoczna i uwydatnia sam kolor i piękno żaluzji drewnianych. Opcjonalnie do wyboru jest drabinka szeroka taśmowa, pomieszczenia aranżowane na starsze nabiorą dodatkowego klimatu. Oczywiście kompozycje kolorystyczne i wykończenia ograniczone są tylko Państwa pomysłem i poczuciem estetyki.

  Żaluzje drewniane retro

  Są dodatkowym produktem z serii żaluzji 50 mm. W tych żaluzjach górny mechanizm żaluzji jest odkryty i stylizowany w wyjątkowy sposób. Żaluzje retro standardowo wykonane są z drabinką taśmową, a metalowe elementy mechanizmu występują w kolorze srebrnym i mosiężnym.