Kliknij tutaj. Sprawdź cenę i zamów online.

  Z montażem lub do samodzielnego montażu.

  Żaluzje drewniane Warszawa

  Nie masz pewności które żaluzje wybrać? Pomożemy.

  +48 691 110 633

  Warszawa i okolice Warszawy.

  Oferujemy żaluzje drewniane z pomiarem i montażem. Przed pomiarem robimy wycenę, jeżeli nasza oferta Ci odpowiada przyjeżdżamy na pomiar z próbnikami i ustalamy termin montażu.

  Żaluzje i smart home Fibaro

  Żaluzje drewniane ze sterowaniem elektrycznym możemy wykonać ze sterowaniem pilotem lub w systemie Smart Home Fibaro. Przygotowaliśmy specjalną cenę na Twój pierwszy zestaw Fibaro. Zawsze możesz rozbudować system o wszystkie funkcjonalności.

  Jakie żaluzje wybrać?

  Nasza oferta to żaluzje drewniane i aluminiowe. Żaluzje występują w szerokości listka 2,5 cm, 3,5 cm oraz 5 cm. Żaluzje w rozmiarze 2,5 cm montuje się na skrzydłach okiennych przy szybie, natomiast żaluzje 5 cm montujemy na wnękach okiennych.

  Elektryczne żaluzje drewniane?

  To wygodnie i prestiżowe rozwiązanie przeznaczone są dla najbardziej wymagających osób. Sterowanie elektryczne żaluzji dostępne jest z zasilaniem 230v, bateryjnym / akumulatorowym i smart home Fibaro.

  Żaluzje to osłony przeciwsłoneczne wykonane z poziomych aluminiowych lameli, drewnianych listewek wykonanych z litego drzewa lub listew bambusowych. Żaluzje aluminiowe lub drewniane są najlepszym rozwiązaniem aby precyzyjnie dopasować ilość wpadającego światła. Żaluzje nadają wyjątkowy klimat przy różnym kącie ustawienia lameli. Tradycyjne rozwiązanie do zastosowania w biurze lub domu.

  Kolory żaluzji bambusowych Warszawa
  Żaluzje bambusowe Warszawa

  Żaluzje drewniane 25 mm

  Żaluzje drewniane lub aluminiowe w rozmiarze 25mm najlepiej prezentują się zamontowane na skrzydłach okiennych. Taki sposób montażu pozwala bez przeszkód korzystać z parapetów, jednocześnie tworząc praktyczną osłonę okien. Żaluzje 25mm są wygodne i proste w obsłudze. Sterowanie żaluzjami, regulacja kąta ustawień oraz podnoszenie służą sznurek i pokrętło. Żaluzje opcjonalnie możemy wyposażyć w boczne linki, które przy uchylonym oknie będą utrzymywały żaluzje w odpowiedniej pozycji. W przypadku niektórych okien możemy zastosować montaż bezinwazyjny nie wymagający używania wkrętów, jest to dobre rozwiązanie np. w przypadku wynajmowanych mieszkań.

  Żaluzje drewniane 50 mm

  Żaluzje drewniane i aluminiowe w rozmiarze 50mm zawsze wyglądają dobrze. Jest to produkt którym najlepiej możemy zaaranżować okna. Idealne do biur i domów, dobrze wkomponują się każdą przestrzeń. Bogata kolorystyka żaluzji drewnianych, wyjątkowa struktura drewna pozwala na dopasowanie do Państwa oczekiwań. Żaluzje 50mm możemy wykonać ze sterowaniem elektrycznym, sznurkowym (podstawowy), korbowym i koralikowym. Do wyboru jest też drabinka utrzymująca listki, minimalistyczna drabinka sznurkowa z pewnej odległości jest prawie nie widoczna i uwydatnia sam kolor i piękno żaluzji drewnianych. Opcjonalnie do wyboru jest drabinka szeroka taśmowa, pomieszczenia aranżowane na starsze nabiorą dodatkowego klimatu. Oczywiście kompozycje kolorystyczne i wykończenia ograniczone są tylko Państwa pomysłem i poczuciem estetyki.

  Żaluzje elektryczne Warszawa
  Żaluzje Warszawa

  Żaluzje drewniane retro

  Są dodatkowym produktem z serii żaluzji 50 mm. W tych żaluzjach górny mechanizm żaluzji jest odkryty i stylizowany w wyjątkowy sposób. Żaluzje retro standardowo wykonane są z drabinką taśmową, a metalowe elementy mechanizmu występują w kolorze srebrnym i mosiężnym.

  Żaluzje drewniane do okien przesuwnych.

  W przypadku okien przesuwanych często występuje problem, jakie żaluzje lub rolety założyć. W zależności od typu okna przesuwanego, istnieje możliwość montażu żaluzji drewnianych lub aluminiowych 25mm i 16mm. Mozna też założyć żaluzje plisowane. Ważne aby zwrócić uwagę przed pomiarem i decyzją, ile miejsca jest na montaż przy otwartym oknie. Zdjęcie pierwsze po lewej. Chodzi o to żeby wystające elementy różnych produktów nie wadziły o skrzydło przesuwane. Na zdjęciach prezentujemy montaż białych żaluzji drewnianych do okna przesuwanego.