Silnik somfy glydea

Silnik Somfy Glydea RTS i WT, jaka jest różnica? Który silnik wybrać?
Aby odpowiednio dopasować silnik należy wziąć pod uwagę długość karnisza, wagę zasłon lub firan oraz ilość zakrętów.

Przede wszystkim silniki somfy glydea to są silniki do karniszy automatycznych. Zastanawiasz się który model silnika wybrać? Dostępne są cztery rodzaje silników:

Silnik Glydea 35e WT oznacza moc i rodzaj sterowania przewodowego fazowe. Silnik WT podłącza się do przełącznika na ścianie i można podłączyć do różnych sterowań inteligentych w domu. 35e ozancza moc/wagę, np taki silnik jest w stanie obsługiwać zasłony o wadze 35 kg. Należy pamiętać że przy karniszach giętych w łuki trzeba sprawdzić w tabelce czy waga zasłon i ilość zakrętów nadal będzie odpowiadać mocy silnika.
Glydea 60e WT – to silnik przewodowy do karniszy automatycznych o większej mocy.

Glydea 35e RTS podobnie jak przy silniku 35e oznacza moc silnika natomiast RTS oznacza sterowanie bezprzewodowe. Takim silnikiem można sterować pilotem lub tak że przez aplikację smart. Jest to rozwiązanie najczęściej wybierane przez naszych klientów. Karnisze elektryczne Somfy Glydea 35e RTS oferujemy z montażem lub dostawą w Warszawie, Radzyminie, Wyszkowie i Pułtusku. Możesz także odebrać swoje karnisze elektryczne w Warszawie na Targówku lub w naszym biurze w Natalinie k. Wyszkowa.
Glydea 60e RTS – to silnik radiowy do karniszy automatycznych o większej mocy.

Karnisze elektryczne somfy glydea możesz zamówić na naszej stronie ProducentKarniszy.pl