Jeśli chcesz możemy oddzwonić.

  TERAZ MOŻESZ ZMÓWIĆ ROLETY ZEWNĘTRZNE DO 40% TANIEJ.

  W WARSZAWIE, RADZYMINIE, WYSZKOWIE I PUŁTUSKU.

  WYŚLIJ WYMIARY OKIEN. PRZYGOTUJEMY OFERTĘ.

  OFERTA -40% DOTYCZY PRODUKTÓW BEZ MONTAŻU, Z DOSTAWĄ LUB POMIAREM.

  Ile kosztują rolety zewnętrzne? Kliknij tutaj i zobacz cennik rolet.

  Nasze rolety zewnętrzne posiadają znak CE. Jest to potwierdzenie że produkty spełniają europejskie normy zapewniające bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Montujemy tylko markowe rolety ALUPROF. Ze względu na wiele czynników mających wpływ na cenę, wstępne wyceny wykonujemy mailowo na podstawie wymiarów. Do wyceny wystarczy podać szerokość i wysokość wnęki okiennej lub drzwiowej. 

  Czym są rolety zewnętrzne?

  Rolety zewnętrzne to świetna ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń. Rolety zewnętrzne atestowane to także dobra ochrona przed włamaniem. Nasze rolety zewnętrzne standard oraz atestowane możemy wykonać ze sterowaniem ręcznym lub elektrycznym oraz dodatkowymi zabezpieczeniami. Wszystkie produkty oferujemy z montażem i  wykonujemy na indywidualne zamówienie w powiecie Wyszkowskim. Wybór odpowiedniego systemu oraz profesjonalny montaż rolet zewnętrznych zapewni Państwu bezpieczne, komfortowe oraz bezawaryjne użytkowanie na długie lata.

  Jak zamówić rolety zewnętrzne?

  Wstępną wycenę możecie Państwo uzyskać po przesłaniu szerokości i wysokości wnęki okiennej. Po zaakceptowaniu wyceny wystarczy zadzwonić i umówić dokładny pomiar okien. Gdzie kupić rolety zewnętrzne w Warszawie? Zobacz przykładowy cennik rolet zewnętrznych. W trakcie wizyty omówimy szczegóły i wypełnimy zamówienie. Na podstawie naszego doświadczenia doradzimy kolor oraz możliwe sposoby montażu rolet. Na pomiar przywozimy wzorniki kolorów.

  Jak mierzyć rolety zewnętrzne

  Rolety zewnętrzne sterowane ręcznie czy elektrycznie?

  Rolety zewnętrzne mogą być wyposażone w zwijacz ręczny lub sterowanie automatyczne silnikiem. Jakie wybrać rozwiązanie zależy głównie od Państwa oczekiwań i budżetu. Niewątpliwie dużo wygodniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie sterowania automatycznego. Dzięki nowoczesnym systemom automatyki, rolety zewnętrzne możemy dowolnie programować, czas zamykania i otwierania. W przypadku jeśli instalujecie Państwo jedną roletę spokojnie można zastosować sterowanie ręczne. Natomiast w przypadku kiedy mamy w domu kilka lub kilkanaście rolet znacznym ułatwieniem będzie zastosowanie rolet automatycznych. Rolety zewnętrzne mogą być wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, rygle, zamki, wieszaki blokujące.

  Rolety standardowe czy atestowane?

  Potocznie wszystkie rolety zewnętrzne są nazywane antywłamaniowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety standardowe oraz rolety atestowane, o zwiększonej odporności na włamanie. Niemal wszystkie spotykane rolety zewnętrzne to standardowy system adaptacyjny. Rolety atestowane montuje się rzadziej, przeważnie w miejscach gdzie wymagany jest atest ze względu na rodzaj budynku i prowadzoną działalność. Zastosowanie rolet zewnętrznych standardowych w dużym stopniu podnosi zabezpieczenie przed włamaniem. Różnica pomiędzy jednym i drugim systemem polega na specjalnych prowadnicach oraz pancerzu rolety, który jest wykonany z dużo grubszych ścianek co utrudnia ich wyłamanie. W większości przypadków polecamy rolety standardowe, które dają optymalną formę zabezpieczenia domu.

  Rolety zewnętrzne z moskitierą.

  Zabezpieczenie przed słońcem czy włamaniem jest ważne. Równie ważne ze względu na komfort jest zabezpieczenie przed komarami, muchami, pająkami, kurzem i pyłkami. Rolety zewnętrzne aluprof możemy opcjonalnie wyposażyć w zintegrowane moskitiery. Moskitiera jest integralną częścią całej rolety i jest praktycznym rozwiązaniem. Siatka moskitiery wykonana z włókna szklanego powlekanego, jest elastyczna i nie zaciemnia pomieszczeń. Dodatkową zaletą jest także ograniczenie nagrzewania się pomieszczeń, stanowi zewnętrzną barierę przepuszczającą powietrze i światło.