Rolety rzymskie Warszawa

  Rolety rzymskie Warszawa i okolice.

  Rolety rzymskie które od długiego czasu są na topie popularności. Elegancka dekoracja okien pasująca prawie do każdego eleganckiego wnętrza. Rolety rzymskie są praktyczne i łatwe w użytkowaniu, do podnoszenia i opuszczania najczęściej stosuje się metalowy lub plastikowy koralik. Opcjonalnie możemy wykonać rolety rzymskie ze sterowaniem elektrycznym. Rolety rzymskie najcześciej montuje się do ściany na oknem lub do sufitu. Istnieje również możliwość zainstalowania do ramy okiennej za pomocą wkrętów lub wieszaków bezinwazyjnych.

  Rolety rzymskie do okien dachowych.

  Aby zasłonić całą wnękę okna dachowego możesz zastosować rolety rzymskie. Łatwy sposób montażu pozwoli na dopasowanie do każdego okna. Dzięki prostemu i trwałemu mechanizmowi , przez długi czas będziesz się cieszyć bezawarayjnym użytkowaniem.

  Rolety rzymskie do okien dachowych

  Czyszczenie rolet rzymskich i maksymalne rozmiary.

  Konstrukcja rolety jest prosta przez co jest niemal bezawaryjna. Tkaninę możemy łatwo zdemontować z mechanizmu rolety i wyprać lub na ten sam mechanizm założyć w innym kolorze. Przy czyszczeniu rolet należy zwrócić uwagę na zalecenia producenta w zakresie używanych środków i sposobu czyszczenia. W naszej ofercie posiadamy duży wybór tkanin do rolet rzymski. Maksymalna szerokość rolet rzymskich to 290 cm, natomiast maksymalna wysokość to 360 cm. Maksymalna waga tkaniny w rolecie rzymskiej to 5kg. Jeżeli chcecie Państwo uzyskać wstępną wycenę proszę o przesłanie szerokości i wysokości wnęki okiennej.