Jeśli chcesz możemy oddzwonić.

  TERAZ MOŻESZ KUPIĆ ROLETY RZMYSKIE 40% TANIEJ.

  WYŚLIJ WYMIARY OKIEN. PRZEDSTAWIMY OFERTĘ.

  OFERTA WAŻNA W WARSZAWIE, WYSZKOWIE, RADZYMINIE, PUŁTUSKU.

  KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ CENNIK

  Ile kosztują rolety rzymskie? Standardowa cena rolety o wymiarze 60×140 to 581 zł. Teraz możesz kupić taką roletę w cenie 349 zł z odbiorem własnym. Jeśli chcesz sprawdzić więcej wymiarów z odbiorem lub montażem, wyślij zapytanie.

  Rolety rzymskie Warszawa

  Rolety materiałowe które od długiego czasu są na topie popularności. Elegancka dekoracja okien pasująca prawie do każdego eleganckiego wnętrza. Rolety rzymskie są praktyczne i łatwe w użytkowaniu, do podnoszenia i opuszczania najczęściej stosuje się metalowy lub plastikowy koralik. Opcjonalnie możemy wykonać rolety rzymskie ze sterowaniem elektrycznym. Rolety rzymskie najcześciej montuje się do ściany na oknem lub do sufitu. Istnieje również możliwość zainstalowania do ramy okiennej za pomocą wkrętów lub wieszaków bezinwazyjnych. 

  Czyszczenie rolet rzymskich i maksymalne rozmiary.

  Konstrukcja rolety jest prosta przez co jest niemal bezawaryjna. Tkaninę możemy łatwo zdemontować z mechanizmu rolety i wyprać lub na ten sam mechanizm założyć w innym kolorze. Przy czyszczeniu rolet należy zwrócić uwagę na zalecenia producenta w zakresie używanych środków i sposobu czyszczenia. W naszej ofercie posiadamy duży wybór tkanin do rolet rzymski. Maksymalna szerokość rolet rzymskich to 290 cm, natomiast maksymalna wysokość to 360 cm. Maksymalna waga tkaniny w rolecie rzymskiej to 5kg. Jeżeli chcecie Państwo uzyskać wstępną wycenę proszę o przesłanie szerokości i wysokości wnęki okiennej.