Jeśli chcesz możemy oddzwonić.

  TERAZ MOŻESZ KUPIĆ ROLETY DZIEŃ NOC 40% TANIEJ.

  WYŚLIJ WYMIARY OKIEN. PRZEDSTAWIMY OFERTĘ.

  OFERTA WAŻNA W WARSZAWIE, WYSZKOWIE, RADZYMINIE, PUŁTUSKU.

  KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ CENNIK

  Rolety dzień noc Warszawa Wyszków

  Najbardziej popularne i modne rolety w ostatnich latach. Rolety dzień noc są trwałe i praktyczne, łączą w sobie funkcje rolety materiałowej i żaluzji poziomej. Wyjątkowy pomysł na stworzenie rolety którą możemy zasłonić okno całkowicie, częściowo oraz zwinąć całą tkaninę do kasety. W dużych miastach często występuje problem gęstej zabudowy co ograniczona naszą prywatność. Rolety dzień noc są świetnym sposobem na ograniczenie widoku z zewnątrz oraz ograniczenie nagrzewania się pomieszczeń. Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat rolet dzień noc, kliknij tutaj.

  Do wyceny rolet dzień noc proszę przesłać szerokość szyb lub wymiary wnęki okiennej (dla rolet wnękowych). Wszystkie rolety wykonujemy na indywidualne zamówienie w Wyszkowie, Warszawie, Radzyminie, Pułtusku i okolicach. Tutaj możesz sprawdzić cenę rolet dzień noc.

  Rodzaje rolet. Oferujemy Państwu rolety dzień noc okienne w kasecie i bocznymi prowadnicami, oraz rolety w kasecie na całą wnękę okienną. Oprócz rolet z tkaniny typu dzień noc posiadamy także rolety okienne i ścienne z tkanin gładkich przepuszczających światło, oraz tkaniny typu black-out nie przepuszczających światła. Cała nasza kolekcja to kilkadziesiąt kolorów i wzorów tkanin. Rolety możemy montować do okien plastikowych, drewnianych i aluminiowych. Obecnie okna są w różnych kolorach, dlatego kasety i prowadnice występują w różnych kolorach gładkich oraz kilku drewnopodobnych. Do rolet ściennych możemy zainstalować sterowanie elektryczne.

  Trwałość i czyszczenie rolet.

  Tkaniny rolet w większości wykonane są z poliestru i można je czyścić wilgotną ściereczką lub odkurzać odkurzaczem z miękką szczotką. Trzeba jednak zwrócić uwagę aby nie pocierać tkaniny oraz nie używać odplamiaczy. Użycie zbyt mocnych środków czyszczących może powodować punktowe odbarwienia.  Zawsze przy montażu naszych produktów informujemy jak należy dbać o produkty.