Rolety dzień noc Warszawa Wyszków

  Jaki jest koszt montażu rolet dzień noc?

  Zadzwoń i podaj lub prześlij rozmiary szyb lub wnęki okiennej. Przedstawimy ofertę do przemyślenia.

  +48 691 110 633

  Rolety okienne i ścienne?

  Rolety dzień noc możemy zamontować na skrzydłach okiennych lub na wnękach okiennych zamiast firan.

  Gdzie zamówić rolety dzień noc?

  Rolety dzień noc wykonujemy na wymiar z montażem i pomiarem w Warszawie, Wyszkowie, Radzyminie, Pułtusku, Łochowie, Ostrowi Mazowieckiej oraz okolicach tych miast.

  Fibaro Warszawa, Wyszków, Radzymin, Pułtusk

  Rolety smart home Fibaro

  Rolety dzień noc montowane na ścianę lub do sufitu możemy wykonać w wersji elektrycznej i systemem smart home Fibaro. Pierwszy zestaw smart do rolet możesz rozbudować o wszystkie funkcjonalności systemu.

  Najbardziej popularne i modne rolety w ostatnich latach. Rolety dzień noc są trwałe i praktyczne, łączą w sobie funkcje rolety materiałowej i żaluzji. Wyjątkowy pomysł na stworzenie rolety którą możemy zasłonić okno całkowicie, częściowo oraz zwinąć całą tkaninę do kasety. Często występuje problem gęstej zabudowy co ograniczona naszą prywatność. Rolety dzień noc są świetnym sposobem na ograniczenie widoku z zewnątrz oraz ograniczenie nagrzewania się pomieszczeń.

  Rodzaje rolet. Oferujemy Państwu rolety dzień noc okienne w kasecie i bocznymi prowadnicami, oraz rolety w kasecie na całą wnękę okienną. Oprócz rolet z tkaniny typu dzień noc posiadamy także rolety okienne i ścienne z tkanin gładkich przepuszczających światło, oraz tkaniny typu black-out nie przepuszczających światła. Cała nasza kolekcja to kilkadziesiąt kolorów i wzorów tkanin. Rolety możemy montować do okien plastikowych, drewnianych i aluminiowych. Obecnie okna są w różnych kolorach, dlatego kasety i prowadnice występują w różnych kolorach gładkich oraz kilku drewnopodobnych.

  Trwałość i czyszczenie rolet dzień noc.

  Tkaniny rolet w większości wykonane są z poliestru i można je czyścić wilgotną ściereczką lub odkurzać odkurzaczem z miękką szczotką. Trzeba jednak zwrócić uwagę aby nie pocierać tkaniny oraz nie używać odplamiaczy. Użycie zbyt mocnych środków czyszczących może powodować punktowe odbarwienia.  Zawsze przy montażu naszych produktów informujemy jak należy dbać o produkty.