Jeśli chcesz możemy oddzwonić.

  TERAZ MOŻESZ KUPIĆ PLISY 40% TANIEJ.

  WYŚLIJ WYMIARY OKIEN. PRZEDSTAWIMY OFERTĘ.

  OFERTA WAŻNA W WARSZAWIE, WYSZKOWIE, RADZYMINIE, PUŁTUSKU.

  KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ CENNIK

  Ile kosztują plisy? Standardowa cena plisy o wymiarze 60×140 w systemie góra dół to 207 zł. Teraz możesz kupić taką plisę w cenie 124 zł z odbiorem własnym. Jeśli chcesz sprawdzić więcej wymiarów z odbiorem lub montażem, wyślij zapytanie.

  Żaluzje plisowane potocznie nazywane plisami to osłony okienne wykonane z tkanin poliestrowych. Prosta konstrukcja nie wielkich rozmiarów tworzy produkt który nie koliduje z innym wyposażeniem wnętrz. Dzięki palecie kilkudziesięciu tkanin do wyboru, plisy możemy dopasować do każdego wnętrza. Niewątpliwie zaletą plis jest to że można je wykonywać w niestandardowych kształtach, do okien prostych, zaokrąglonych, trójkątnych, trapezowych i dachowych. Najbardziej popularną wersją plis jest system góra/dół. Tego typu plisę możemy zasłaniać od dołu do góry lub odwrotnie w zależności od potrzeb. Konstrukcja mechanizmu plis jest prosta i trwała, dzięki temu zapewni Państwu spokój na wiele lat użytkowania. Dostępne kolory mechanizmów to biały, brązowy, srebrny, beżowy, złoty dąb, orzech i mahoń.

  Jeżeli chcecie Państwo wstępnie wycenić plisy proszę o przesłanie na mail szerokości i wysokości szyb. Po akceptacji wyceny przyjeżdżamy na pomiar z katalogiem tkanin i dokonujemy właściwego pomiaru. Możecie Państwo zamówić plisy z montażem lub odebrać osobiście i zamontować we własnym zakresie. Pracujemy w Warszawie, Wyszkowie, Radzyminie i Pułtusku  oraz miejscowościach do 20km. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji.