Plisy Warszawa

  Do wyboru 33 systemy żaluzji plisowanych!

  Praktycznie do każdego rodzaju okna możemy założyć plisy. Do wyboru posiadamy 33 systemy plis w różnych kolorach, kilkadziesiąt wzorów tkanin i kilkanaście sposobów montażu.

  Cena z montażem?

  +48 691 110 633

  Możesz zamówić plisy z montażem lub z odbiorem. Przed pomiarem zadzwoń i podaj lub prześlij wymiary szyb. Przedstawimy wycenę w kilku wariantach. Po akceptacji naszej oferty przyjedziemy z katalogiem kolorów, wykonamy dokładny pomiar i umówimy termin montażu lub odbioru.

  Warszawa i okolice.

  Montaże i pomiary plis wykonujemy w Warszawie okolicach Warszawy.

  Co to jest plisa?

  Plisa lub żaluzja plisowana to osłona okienna wykonana z tkaniny poliestrowej, zamontowana w aluminiowym mechanizmie. Plisy przeważnie montuje się bezpośrednio na skrzydłach okiennych, ale mamy też plisy do dużych powierzchni. Konstrukcja plis jest prosta i przez to solidna i trwała.

  Do każdego okna!

  Plisy są produktem tak uniwersalnym że możemy jest zamontować praktycznie do każdego zwykłego okna, okien o niestandardowych kształtach (trapezy, półkola, trójkąty), do okien i przeszkleń dachowych i w dużych oknach i witrynach.

  Zalety plis?

  Najczęściej montujemy plisy w wersji zasłaniania od dołu. Niewątpliwie jest to zaletą w przypadku okien parterowych. Pozwala na prywatność ale pozostawiając okno częściowo odsłonięte. Drugim najczęściej montowanym rodzajem są plisy do okien dachowych. Jest to skuteczna ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

  Plisy Wyszków
  Fibaro Warszawa, Wyszków, Radzymin, Pułtusk

  Plisy i Fibaro? Smart Home?

  Plisy w wersji ściennej możemy wykonać w systemie sterowanym elektrycznie, z możliwością konfiguracji smart home Fibaro. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów Fibaro. Możesz zamówić swój pierwszy zestaw do smart home przy zakupie plis, a z czasem rozbudowywać system o wszystkie funkcjonalności smart home.