Pergole Wyszków

  Pergole to wyjątkowy produkt do twojego ogrodu. Pregole możemy zastosować jako wolnostojące altany lub przyścienne jako zadaszenie tarasu. Jeżeli szukasz zadaszenia z możliwością swobodnego ustawiania dachu w pozycji otwartej lub zamkniętej to pergola jest idealnym rozwiązaniem. Aluminiowe lamele dachu są obracamy za pomocą silnika elektrycznego i obsługujemy pilotem lub poprzez aplikację smart home na telefonie. Dach w pozycji zamkniętej jest całkowicie wodoszczelny, a woda poprzez system ukrytych rynienek jest odprowadzana. Wykonane z wysokiej jakości aluminium, masz pewność wytrzymałej i lekkiej konstrukcji, pergole są produktem trwałym.

  Pergole z podziałem dachu

  Bardzo praktyczne funkcje podziału dachu na sekcje, możesz ustawić część w pozycji zamkniętej lub ustawiać kąt lamel części dachu w zależności od potrzeb. Taka możliwość daje wiekszą swobodę ustawiania wentylacji powietrza, przy jednoczesnym osłonieniu od słońca.

  Pergole Pułtusk
  Pergole Radzymin

  Pergole ze składanym dachem

  W ofercie posiadamy pergole z możliwością całkowitego odsłonięcia dachu. Opcja dostępna jest z przypadku lamel aluminiowych lub dachów z tkaniny. W zależności od warunków atmosferycznych temu rozwiązaniu masz większe możliwości i możesz maksymalne dopasować taras do swoich oczekiwań. Pergole wyposażymy w zintegrowane systemy oświetlenia led lub promienniki ciepła. Jeżeli potrzebujesz osłon bocznych pergoli, to na ścianach zamontujemy rolety screen.

  Pergole i smart home Fibaro? Mamy w ofercie.

  Fibaro Wyszków

  Pergole Warszawa i okolice Warszawy.

  Pergole wykonujemy na wymiar z montażem, możesz zamówić w Warszawie i okolicach.

  Zadzwoń do nas +48 691 110 633, doradzimy, wycenimy i zamontujemy Twoje pergole.