Moskitiery Warszawa

  Jakie moskitiery wybrać?

  W zależności od możliwości montażu i potrzeb możemy zaproponować moskitiery okienne ramkowe, otwierane, przesuwane, rolowane / zwijane i plisowane. Nie wiesz jaki typ będzie najlepszy? Zadzwoń do nas.

  +48 691 110 633

  Ceny moskitier z montażem?

  Możesz zamówić moskitiery z pomiarem i montażem lub z pomiarem i odbiorem do samodzielnego montażu. Cena moskitier zależy od rodzaju i rozmiaru. Zadzwoń lub prześlij szerokość i wysokość skrzydła okiennego lub drzwiowego na którym ma być zainstalowana moskitiera, przedstawimy koszty.

  Warszawa i okolice Warszawy

  Moskitiery z montażem możesz zmówić w okolicach i miastach wymienionych powyżej oraz w Warszawie i okolicach.

  Czy moskitiery okienne na owady są skuteczne i wytrzymałe?

  Wszystkie nasze moskitiery wykonane są z siatki z włókna szklanego powlekanego elastycznym, łatwo zmywalnym tworzywem. Ramy moskitiery to aluminium malowane proszkowo w kolory gładkie lub drewnopodobne. Materiały z jakich wykonane są moskitiery są odporne na czynniki atmosferyczne, są trwałe i spokojnie wytrzymują kilka lat.

  Kolory moskitier?

  Ramki moskitier dostępne są w kolorach białym, antracyt (ral 7016) brązowym, silver, szary, czarny, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester. Możemy wykonać moskitiery malowane na dowolny kolor.

  Moskitiery Warszawa
  Moskitiery okienne

  Moskitiery okienne

  Moskitiery okienne. Najtańsze i najprostsze moskitiery okienne to ramkowe. Wykonane z aluminiowych profili ramki w których osadzona jest siatka. Moskitiery ramkowe możemy montować bez nawiercania ram okiennych. Ten rodzaj moskitier jest najbardziej popularny i skuteczny. Opcjonalnym rozwiązaniem są moskitiery zwijane (rolowane). W tym przypadku nie ma problemu ze zdejmowaniem i chowaniem moskitier poza sezonem. Zwinięta do kasety siatka moskitiery poza sezonem nie jest podlega czynnikom zewnętrznym i uszkodzeniom. Moskitiery rolowane to maksymalnie wygodny i szybki sposób obsługi. Moskitiery rolowane nadają się też do osłony okien dachowych, dzięki temu możecie Państwo podnieść komfort użytkowania poddaszy. Dodatkowym atutem jest to że moskitiera stanowi zewnętrzną barierę przed promieniami słonecznymi i ogranicza nagrzewanie się pomieszczeń.

  Moskitiery drzwiowe

  Moskitiery drzwiowe. Równie ważne jak okna są też drzwi balkonowe i tarasowe. Tutaj do wyboru mamy trzy rodzaje. Moskitiery otwierane, moskitiery przesuwane i moskitiery rolowane. W naszej ocenie najwygodniejsze są moskitiery drzwiowe otwierane, następnie przesuwane i rolowane. Przez drzwi otwierane najszybciej można wejść i wyjść, minusem tego rozwiązania jest to że trzeba zostawić wolne miejsce w obrębie otwierania, nie zalecane na małe balkony. Dla rozwiązania problemu miejsca jest zastosowanie moskitier przesuwanych, trzeba jednak zwrócić uwagę że muszę to być drzwi minimum dwuskrzydłowe aby była szansa gdzieś je przesunąć. Chyba najbardziej trwałe, najmniej kolizyjne i mało awaryjne drzwi z siatką. W przypadku gdy mamy mały balkon i nie ma możliwości zainstalowania drzwi otwieranych i przesuwanych, proponujemy moskitiery rolowane boczne. Siatka moskitiery jest zwijana do kasety dzięki sprężynie. Ten typ moskitiery jest najbardziej wymagający jeśli chodzi delikatniejsze używanie. Odmiennie jak w dwóch pozostałych przypadkach moskitier nie ma problemu ze zdejmowaniem ich. Siatka w okresie zimowym jest schowana do kasety. Wszystkie moskitiery drzwiowe wymagają montażu wkrętami.

  Moskitiery drzwiowe
  Moskitiery do okien dachowych

  Moskitiery do okien dachowych

  Jakie moskitiery do okien dachowych? W naszej ofercie znajdziesz moskitiery rolowane zwijane do okien dachowych. Moskitiery montowana jest do wnęki okiennej okna dachowego. Siatka moskitiery zwijana jest do kasety zamontowanej w górnej części okna. Dzięki bocznym prowadnicom okno jest maksymalnie zabezpieczone. Jaka jest cena moskitier dachowych? Prześlij szerokość i wysokość wnęki okiennej, oraz ilość sztuk. przegotujemy wycenę z montażem lub do samodzielnego montażu.

  Czyszczenie i konserwacja moskitier

  Jak każdą rzecz, tak i moskitier trzeba czasem wyczyścić. Moskitiery oprócz owadów zatrzymują też pyłki przez co w okresie pylenia drzew czy traw mogą być dość mocno zabrudzone. Jednych to martwi natomiast innych cieszy bo widzą ile kurzu i niepotrzebnych ciał obcych zostało poza domem. Nie mniej jednak trzeba to jakoś wyczyścić. Najlepszym i skutecznym rozwiązaniem jest użycie zwykłej szmatki z lekkim detergentem. Zarówno siatkę moskitiery jak i ramkę można spokojnie umyć i spłukać wodą. Siatka wykonana z powlekanego z włókna szklanego jak i ramka wykonana z aluminium malowanego proszkowo jest odporna na czynniki atmosferyczne i wodę. W okresie zimowym najlepiej moskitiery zdjąć i schować do garażu lub piwnicy, wydłuży to ich żywotność. Średni okres trwałości moskitiery to ok 10 lat, ale wszystko zależy jak często ich używamy, dotyczy to głównie moskitier drzwiowych.