Jeśli chcesz możemy oddzwonić.

  TERAZ MOŻESZ KUPIĆ MOSKITIERY 40% TANIEJ.

  WYŚLIJ WYMIARY OKIEN. PRZEDSTAWIMY OFERTĘ.

  OFERTA WAŻNA W WARSZAWIE, WYSZKOWIE, RADZYMINIE, PUŁTUSKU.

  KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ CENNIK

  Ile kosztują moskitiery? Standardowa cena moskitiery okiennej o wymiarze 60×140 to 155 zł. Teraz możesz kupić taką moskitierę w cenie 93 zł z odbiorem własnym. Jeśli chcesz sprawdzić więcej wymiarów z odbiorem lub montażem, wyślij zapytanie.

  Jeżeli masz już dość komarów, much czy pająków to jesteś na dobrej stronie. Oferujemy moskitiery okienne i drzwiowe i kilku wariantach. Moskitiery to wygodny i prosty sposób na ograniczenie tego czego nie chcemy w swoich domach. Do wyboru oferujemy moskitiery okienne ramkowe stałe i zwijane, natomiast do drzwi montujemy moskitiery otwierane, zwijane i przesuwane. Poniżej przedstawiam bardziej szczegółowo najbardziej popularne moskitiery. Prawie do wszystkich okien możemy dobrać odpowiednie rozwiązanie w zależności od Państwa oczekiwań. Odpowiednia konstrukcja i systemy mocowań pozwalają na montaż w oknach plastikowych, drewnianych i aluminiowych. Dostępne kolory profili to biały, brązowy, antracyt, złoty dąb, orzech, mahoń i winchester. Niektóre moskitiery możemy malować we wszystkich kolorach z palety RAL. Siatki moskitier dostępne są w kolorach szarym i czarnym.

  Kliknij tutaj i zobacz więcej rodzajów i cen naszych moskitier.

  Wstępną wycenę możemy wykonać na podstawie przesyłanych rozmiarów skrzydła okiennego. Po akceptacji dokonujemy pomiaru w Warszawy, Wyszkowa, Radzymina, Pułtuska i okolic do 20km. W zależności od pory roku i zapotrzebowania zamówienia realizujemy w ciągu 10-14 dni roboczych. Możecie Państwo zamówić moskitiery do samodzielnej instalacji lub zamówić produkty z naszym montażem.

  Moskitiery okienne

  Moskitiery okienne. Najtańsze i najprostsze moskitiery okienne to ramkowe. Wykonane z aluminiowych profili ramki w których osadzona jest siatka. Moskitiery ramkowe możemy montować bez nawiercania ram okiennych. Ten rodzaj moskitier jest najbardziej popularny i skuteczny. Opcjonalnym rozwiązaniem są moskitiery zwijane (rolowane). W tym przypadku nie ma problemu ze zdejmowaniem i chowaniem moskitier poza sezonem. Zwinięta do kasety siatka moskitiery poza sezonem nie jest podlega czynnikom zewnętrznym i uszkodzeniom. Moskitiery rolowane to maksymalnie wygodny i szybki sposób obsługi. Moskitiery rolowane nadają się też do osłony okien dachowych, dzięki temu możecie Państwo podnieść komfort użytkowania poddaszy. Dodatkowym atutem jest to że moskitiera stanowi zewnętrzną barierę przed promieniami słonecznymi i ogranicza nagrzewanie się pomieszczeń.

  Moskitiery drzwiowe

  Moskitiery drzwiowe. Równie ważne jak okna są też drzwi balkonowe i tarasowe. Tutaj do wyboru dajemy trzy rodzaje. Moskitiery otwierane, moskitiery przesuwane i moskitiery rolowane. W naszej ocenie najwygodniejsze są moskitiery drzwiowe otwierane, następnie przesuwane i rolowane. Przez drzwi otwierane najszybciej można wejść i wyjść, minusem tego rozwiązania jest to że trzeba zostawić wolne miejsce w obrębie otwierania, nie zalecane na małe balkony. Dla rozwiązania problemu miejsca jest zastosowanie moskitier przesuwanych, trzeba jednak zwrócić uwagę że muszę to być drzwi minimum dwuskrzydłowe aby była szansa gdzieś je przesunąć. Chyba najbardziej trwałe, najmniej kolizyjne i mało awaryjne drzwi z siatką. W przypadku gdy mamy mały balkon i nie ma możliwości zainstalowania drzwi otwieranych i przesuwanych, proponujemy moskitiery rolowane boczne. Siatka moskitiery jest zwijana do kasety dzięki sprężynie. Ten typ moskitiery jest najbardziej wymagający jeśli chodzi delikatniejsze używanie. Odmiennie jak w dwóch pozostałych przypadkach moskitier nie ma problemu ze zdejmowaniem ich. Siatka w okresie zimowym jest schowana do kasety. Wszystkie moskitiery drzwiowe wymagają montażu wkrętami.

  Czyszczenie i konserwacja moskitier

  Jak każdą rzecz, tak i moskitier trzeba czasem wyczyścić. Moskitiery oprócz owadów zatrzymują też pyłki przez co w okresie pylenia drzew czy traw mogą być dość mocno zabrudzone. Jednych to martwi natomiast innych cieszy bo widzą ile kurzu i niepotrzebnych ciał obcych zostało poza domem. Nie mniej jednak trzeba to jakoś wyczyścić. Najlepszym i skutecznym rozwiązaniem jest użycie zwykłej szmatki z lekkim detergentem. Zarówno siatkę moskitiery jak i ramkę można spokojnie umyć i spłukać wodą. Siatka wykonana z powlekanego z włókna szklanego jak i ramka wykonana z aluminium malowanego proszkowo jest odporna na czynniki atmosferyczne i wodę. W okresie zimowym najlepiej moskitiery zdjąć i schować do garażu lub piwnicy, wydłuży to ich żywotność. Średni okres trwałości moskitiery to ok 10 lat, ale wszystko zależy jak często ich używamy, dotyczy to głównie moskitier drzwiowych.