Markizy Wyszków

  Markizy to rozkładane materiałowe zadaszenia tarasów i balkonów, zapewniają cień i pozwalają na spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

  W naszej ofercie dostępne są markizy z szerokim wyborem wysokiej jakości tkanin, zróżnicowanych pod względem kolorów, wzorów i systemów. W zależności od potrzeb i możliwości montażu oferujemy markizy wolnowiszące, półkasetowe i w pełnej kasecie.

  Markizy na wymiar z montażem oferujemy w Warszawie i okolicach Warszawy

  Montaż markizy pozwoli na stworzenie komfortowych warunków na tarasie, balkonie lub ogrodzie niezależnie od pogody. Podstawową funkcją markiz jest zacienienie i ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem, wiatrem i opadami. Wysokiej jakości tkaniny doskonale ograniczają przenikanie promieni słonecznych, dzięki czemu chronią skórę i oczy przed działaniem promieni UV. Markizy zamontowane na ścianie, i odpowiednie ustawienie, markizy dodatkowo chronią przed nagrzewaniem się pomieszczeń.

  Markizy Pułtusk
  Markizy Wyszków

  Zastosowanie wysokiej jakości materiałów tworzy produkt wytrzymały i odporny na czynniki atmosferyczne. W związki z tym przez długi czas możesz cieszyć się estetycznym wyglądem markizy. Zaletą markiz jest także niewielki rozmiar po złożeniu.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat markiz lub uzyskać wycenę zapraszamy do kontaktu.