Hasło bezpłatny pomiar rolet?
Dla nas to tylko hasło, a w rzeczywistości ktoś i tak za to zapłaci.

Abyśmy mogli przedstawić Tobie dobrą ofertę cenową nie praktykujemy bezpłatnych pomiarów. W dzisiejszych czasach koszt paliwa, czas pracy, zużycie auta dużo kosztuje. Czy wiesz że, 10 dojazdów do klienta i pomiarów kosztuje ok 2000 zł. Przecież ktoś musi za to zapłacić. Przeważnie płacą klienci którzy kupują.
Ale nie u nas!

Czy wiesz że… W czasie szczytu pandemii klienci zamawiali o 20% więcej produktów, a 90% klientów zamawiała bez naszego montażu i pomiaru?
Nasi klienci zaoszczędzili ok 40% wartości produktów.

W naszej firmie dojazd i pomiar jest bezpłatny w przypadku złożenia zamówienia. Koszt dojazdu, pomiaru i doradztwa bez zakupu to 350 zł brutto.

Cenę możesz sprawdzić wcześniej, produkt obejrzeć w naszym salonie, a dzięki temu możemy zaoferować cenę bez dodatkowych kosztów naszej działalności.

Dzisiaj stało się modne robienie castingów i zapraszanie wszystkich firm z okolicy na pomiar, tylko po to żeby każdy zmierzył i podał cenę. Sprawdziliśmy ceny 50 firm w jeden dzień.
Wiele osób mówi o ekologii i oszczędzaniu. Ile trzeba spalić paliwa i czasu aby gdzieś dojechać? Czy nie szybciej i łatwiej jest sprawdzić cenę wysyłając mail z zapytaniem nawet do 20 firm, niż każdego zapraszać do siebie?

Wystarczy rzut oka na stronę internetową i 2 minuty rozmowy aby ocenić rzetelność firmy. Nasi Klienci cenią sobie nasze podejście i są zadowoleni ze współpracy.

Czy tylko cena się liczy? Kupisz tanio jeżeli nie możesz się dogadać? A jeśli kupić w dobrej cenie, w miłej i profesjonalnej atmosferze? Może kupić od kogoś komu zależy?