Szukasz żaluzji drewnianych lub aluminiowych?
Najwygodniej do mnie zadzwonić na nr 690 013 010

Żaluzje Wyszków

Żaluzje drewniane WyszkówŻaluzje to produkt ponadczasowy, w naszej ofercie znajdziecie Państwo żaluzje drewniane i aluminiowe. Żaluzje występują w szerokości listka 2,5 cm oraz 5 cm. Żaluzje w rozmiarze 2,5 cm montuje się na skrzydłach okiennych przy szybie, natomiast żaluzje 5 cm montujemy na wnękach okiennych. W przypadku dużych okien możemy zamontować żaluzje 5 cm podobnie jak drobniejsze.

Wstępną wycenę żaluzji możemy Państwu przedstawić po przesłaniu wymiarów szyb lub wnęk okiennych. Po akceptacji wyceny dokonujemy pomiaru na miejscu oraz przywozimy wzorniki kolorów i materiałów.  Czas realizacji zamówienia zależy od okresu w jakim złożone jest zamówienie, i wynosi ok 7-10 dni roboczych. Na wszystkie produkty udzielamy pisemnej gwarancji. Oferujemy profesjonalny montaż w Wyszkowie i okolicach Wyszkowa.

Wzorniki kolory żaluzji drewnianych Wyszków

 

Żaluzje to osłony przeciwsłoneczne wykonane z poziomych aluminiowych lameli lub drewnianych listewek wykonanych z litego drzewa lub listew bambusowych. Żaluzje aluminiowe lub drewniane są najlepszym rozwiązaniem aby precyzyjnie dopasować ilość wpadającego światła. Żaluzje nadają wyjątkowy klimat przy różnym kącie ustawienia lameli. Tradycyjne rozwiązanie do zastosowania w biurze lub domu.

 

Żaluzje drewniane 25mm

Żaluzje 25mm

Żaluzje drewniane lub aluminiowe w rozmiarze 25mm najlepiej prezentują się zamontowane na skrzydłach okiennych. Taki sposób montażu nie pozwala bez przeszkód korzystać z parapetów, jednocześnie tworząc praktyczną osłonę okien. Żaluzje 25mm są wygodne i proste w obsłudze. Sterowanie żaluzjami, regulacja kąta ustawień oraz podnoszenie służą sznurek i pokrętło. Żaluzje opcjonalnie możemy wyposażyć w boczne linki, które przy uchylonym oknie będą utrzymywały żaluzje w odpowiedniej pozycji. W przypadku niektórych okien możemy zastosować montaż bezinwazyjny nie wymagający używania wkrętów, jest to dobre rozwiązanie np. w przypadku wynajmowanych mieszkań.

Żaluzje drewniane 50mmŻaluzje 50mm

Żaluzje drewniane i aluminiowe w rozmiarze 50mm zawsze wyglądają dobrze. Jest produkt którym najlepiej możemy zaaranżować okna. Idealne do biur i domów, dobrze wkomponują się każdą przestrzeń. Bogata kolorystyka żaluzji drewnianych, wyjątkowa struktura drewna pozwala na dopasowanie do Państwa oczekiwań. Żaluzje 50mm możemy wykonać ze sterowaniem elektrycznym, sznurkowym (podstawowy), korbowym i koralikowym. Do wyboru jest też drabinka utrzymująca listki, minimalistyczna drabinka sznurkowa z pewnej odległości jest prawie nie widoczna i uwydatnia sam kolor i piękno żaluzji drewnianych. Opcjonalnie do wyboru jest drabinka szeroka taśmowa, pomieszczenia aranżowane na starsze nabiorą dodatkowego klimatu. Oczywiście kompozycje kolorystyczne i wykończenia ograniczone są tylko Państwa pomysłem i poczuciem estetyki.

 

Żaluzje drewniane retroŻaluzje RETRO

Żaluzje drewniane retro są dodatkowym produktem z serii żaluzji 50mm. W tych żaluzjach górny mechanizm żaluzji jest odkryty i stylizowany w wyjątkowy sposób. Żaluzje retro standardowo wykonane są z drabinką taśmową, a metalowe elementy mechanizmu występują w kolorze srebrnym i mosiężnym.

 

Żaluzje drewniane elektryczneŻaluzje elektryczne

W naszej ofercie dostępne są też sterowania elektryczne. To wygodnie i prestiżowe rozwiązanie przeznaczone są dla najbardziej wymagających osób. Do sterowania żaluzjami elektrycznymi możecie użyć pilota, przełącznika ściennego, a także podłączyć do systemów inteligentnego systemu automatyki domowej. W celu zainstalowania żaluzji sterowanych elektrycznie należy doprowadzić zasilanie 230v w okolice miejsca montażu mechanizmu żaluzji.

Przy wyborze odpowiednich żaluzji jesteśmy do dyspozycji.
W Wyszkowie i okolicach.
Zapraszamy juz dziś.