Zainteresował Cię montaż plis?
Po prostu zadzwoń. Mój numer 690 013 010

Plisy Wyszków

Plisy Wyszków

Żaluzje plisowane potocznie nazywane plisami to osłony okienne wykonane z tkanin. Prosta konstrukcja nie wielkich rozmiarów tworzy produkt który nie koliduje z innym wyposażeniem wnętrz. Dzięki palecie kilkudziesięciu tkanin do wyboru, plisy możemy dopasować do każdego wnętrza. Niewątpliwie zaletą plis jest to że można jest wykonywać w niestandardowych kształtach, do okien prostych, zaokrąglonych, trójkątnych, trapezowych i dachowych. Najbardziej popularną wersją plis jest system góra/dół. Oznacza to że plisę możemy zasłaniać od dołu do góry lub odwrotnie w zależności od potrzeb. Konstrukcja mechanizmu plis jest prosta i trwała, dzięki temu zapewni Państwu spokój na wiele lat użytkowania. Dostępne kolory mechanizmów to biały, brązowy, srebrny, beżowy, złoty dąb, orzech i mahoń.

Jeżeli chcecie Państwo wstępnie wycenić plisy proszę o przesłanie na mail szerokości i wysokości szyb. Po akceptacji wyceny przyjeżdżamy na pomiar z katalogiem tkanin i dokonujemy właściwego pomiaru. Możecie Państwo zamówić plisy z montażem lub odebrać osobiście i zamontować we własnym zakresie. Pracujemy w Wyszkowie i okolicach Wyszkowa. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji.

Plisy góra/dół

Plisy góra dół w WyszkowieNajczęściej wybierany system plis. Świetnie nadaje się do okien na parterze, ale nie tylko. Ze względu że jest to osłona nie kolidująca z zasłonami czy firanami możemy zamontować je wszędzie. Możecie Państwo zasłonić okno od dołu do wysokości komfortowej wysokości. Plisy vsUzyskujemy w ten sposób dyskrecję, jak również zostaje trochę widoku. W razie potrzeby ten możecie Państwo zasłonić okno od góry. Prosty mechanizm jest łatwy wygodny w użyciu, mało awaryjny i prosty do demontażu w celu czyszczenia lub mycia okna. Istnieje możliwość wykonania plisy z dwiema tkaninami, przepuszczającą światło i np zaciemniającą.

Plisy dachowe

Plisy do okien dachowychPlisy dachowe w WyszkowieOkna dachowe pojedyncze jak również przeszklenia często są powodem bardzo mocnego nagrzewania lub naświetlania się pomieszczeń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo trwałe i skuteczne  rozwiązanie. Plisy dachowe są bardzo łatwe w użytkowaniu, i z uwagi na prostą konstrukcję bezawaryjne. Do tego rodzaju plis możemy zastosować sterowanie elektryczne, idealnie się to sprawdza w przypadku wysokich pomieszczeń.

 

 

Plisy nietypowe

Plisy nietypowe w WyszkowieDo okien o nietypowych kształtach (trapezy, trójkąty, okna zaokrąglone) możemy wykonać plisy. Konstrukcja mechanizmu i możliwość sterowania pozwala w przypadku plis pozwala na dopasowanie do takich okien.Plisy do okien nietypowych W przypadku kiedy część okien mamy w standardowych kształtach gdzie narożniki są pod kątem prostym, a część okien nietypowych takie plisy pozwolą na zastosowanie do wszystkich tych samych tkanin. 

 

 

Instrukcja czyszczenia żaluzji plisowanych

Czyszczenie plis

Żaluzje plisowane można prać w wodzie do 30 stopni używając delikatnych detergentów. Po umyciu trzeba dokładnie spłukać czystą wodą, następnie ścisło złożyć w celu usunięcia resztek wody. Wilgotną plisę można odrazu zamontować w pozycji złożonej, w trakcie schnięcia trzeba co jakiś czas rozłożyć i złożyć plisę aby upewnić się że tkanina się nie zlepia. Tkaniny typu black-out, niepalne oraz plisy sterowane elektrycznie można czyścić tylko wilgotną ściereczką. W trakcie czyszczenia nie wolno pocierać. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających z czyszczenia chemicznie, odplamiaczami i metodą ultradźwięków.

Plisy z montażem w Wyszkowie
Potrzebujesz pomocy?
Jak wybrać plisy w Wyszkowie?
Wybierz człowieka z doświadczeniem.